Ok, że wszyscy chcemy być natychmiast zdrowi. Ciało może wiele, także i w tej dziedzinie. Rzeczywistość jednak jest inna. Do wszystkiego się dorasta.

Niezrozumienie zasady wzrostu poprzez proces powoduje, że przedwcześnie się za coś chwytamy i szybko się tego puszczamy, rozczarowani, że nic się nie dzieje.

Nie da się opanować materiału na prawo jazdy nagle. Musimy trenować, rozłożyć cały kurs na partie. Przechodzić od podstaw po rzeczy coraz bardziej zaawansowane.

W taki sam sposób uczymy się Huny - stopniowo, krok za krokiem. Im mniejszy krok, tym lepiej, ponieważ więcej możemy sobie uświadomić, więcej poznać, więcej zrozumieć.

Chcąc opanować uzdrawianie czy jakąkolwiek inną sztukę MUSISZ ZORIENTOWAĆ SIĘ NA PROCES - nie jest to przymus, ale warunek. Inaczej szybko zrezygnujesz, pomylisz się, napytasz sobie biedy.

Dlaczego NIE SPIESZ SIĘ. Smakuj każdej praktyki długo, wyczerp wszystkie jej soki.

W prowadzonym przeze mnie Korespondencyjnym Kursie Huny udzielam wskazówek raz na miesiąc. Jedna metoda miesięcznie. Potem studiujący potrafi pracować z innymi wariantami, ale ma podstawy.

Niektórzy chcą uzdrawiać, ale nawet nie rozwinęli świadomości pola energetycznego. Czym zatem pragną pomóc sobie lub bliźnim? Na czym opierają swoją sztukę? Na powietrzu?

Wszystko stopniowo, etapami. Oczywiście ten, kto nie ma doświadczenia, nie będzie często tego rozumiał. Zechce zjeść wielki tort od razu, ale niebawem stwierdzi, że poza bólem brzucha nic specjalnego nie doświadcza.

  • Sprawdź czy jesteś z tych, którzy się spieszą na łeb na szyję, czy tych, którzy spieszą się powoli

  • Postanów, że będziesz wszystko, ale to WSZYSTKO, co nowe, poznawał chronologicznie, metodą małych kroków

  • Nie szukaj dróg na skróty w istotnych dziedzinach, poznaj szczegóły, daj sobie czas na rozwój

  • Znajdź kogoś lub coś, kto lub co pomoże Ci stworzyć szkic procesu rozwoju - w Hunie i w innych rzeczach; to coś w rodzaju grafiku, szablonu, intelektualnego wzorca, kursu, bez którego łatwo zagubić się w przypadkowych wrażeniach i porzucić swój zamysł - zrób to sam albo niech zrobi to dla Ciebie ktoś doświadczony (bywa, że kurs ten jest bardzo indywidualny)

A4 Infociacho